O mnie

Nazywam się Joanna Fabrowska-Bala i jestem tu po to, żeby zaopiekować się Twoimi kosmetykami. W jaki sposób? Zapewniając bezpieczeństwo kosmetyków i doradzając w szeroko pojętych kwestiach prawa kosmetycznego.

Ale po kolei… Kosmetyki to moja pasja. Dlatego pójście na studia z zakresu chemii kosmetycznej było dla mnie naturalnym wyborem. W 2017 roku uzyskałam tytuł doktora nauk chemicznych. Swoją pracę doktorską pt.: „Metody izolacji i analiza związków bioaktywnych z wybranych gatunków zielenic słodkowodnych” obroniłam z wyróżnieniem.

Już na studiach zajmowałam się recepturowaniem kosmetyków i interesowałam się ich bezpieczeństwem. Następnie zdobywałam doświadczenie w branży kosmetycznej, gdzie zajmowałam się m.in. opracowywaniem formulacji kosmetycznych i składów INCI, kompletowaniem dokumentacji produktów i rejestracją kosmetyków w systemie CPNP.

Jestem autorką wielu publikacji naukowych poświęconych analizie związków bioaktywnych w surowcach naturalnych. Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach dedykowanych bezpieczeństwu kosmetyków i innym tematom branżowym. W lutym 2019 roku uzyskałam prestiżowy certyfikat „Safety Assessment of Cosmetics in the EU” na Vrije Universiteit w Brukseli.

Obecnie działam jako safety assessor opracowując raporty bezpieczeństwa kosmetyków i doradzając Klientom w różnych aspektach przed wprowadzeniem produktów na rynek. Specjalizuję się w analizie bezpieczeństwa kosmetyków naturalnych bazujących na substancjach botanicznych. Stale dokształcam się i poszerzam swoją wiedzę, bo uważam, że stały rozwój to klucz do naszego wspólnego sukcesu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram