Misja i wartości

Cosmetics Care to dbałość o:

  1. Bezpieczeństwo kosmetyków #cosmeticscare
  2. Bezpieczeństwo konsumenta #consumercare
  3. Jakość wykonywanej pracy #qualitycare
  4. Dobre relacje z Klientem #yourcare

#cosmeticscare#consumercare#qualitycare#yourcare

1. #cosmeticscare

Głównym obszarem działalności Cosmetics Care jest opracowywanie raportów bezpieczenstwa produktów kosmetycznych zgodnie z obowiązujacymi w Europie przepisami prawnymi. Jest to wieloetapowy proces, który obejmuje m.in.: sprawdzenie poprawności i kompletności dokumentacji produktu, analizę toksykologiczną składników kosmetyku i weryfikację poprawności składu kosmetyku. Przeprowadzenie rzetelnej oceny bezpieczeństwa to jeden z kluczowych elementów zapewniania bezpieczeństwa kosmetyków przed wprowadzeniem ich na rynek.

2. #consumercare

Dbając o wykonanie rzetelnej oceny bezpieczeństwa kosmetyku Cosmetics Care przyczynia się do zapewnienia bezpieczeństwa konsumentów. Analizując skład kosmetyku i opracowując raport bezpieczeństwa Cosmetics Care ma na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników końcowych.

3. #qualitycare

Bardzo istotną wartością dla Cosmetics Care jest wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Decydując się na współpracę z Cosmetics Care masz pewność, że raporty bezpieczeństwa zostaną przygotowane w sposób rzetelny i bardzo dokładny.

4. #yourcare

Cosmetics Care kładzie nacisk na budowanie realcji z ludźmi i spełnianie oczekiwań Klienta. Bardzo ważna jest rozmowa żeby poznać wzajemne oczekiwania oraz zbudować zaufanie. Cosmetics Care dba o Klienta dostosowując się do Jego potrzeb, a także poprzez fachowe porady w zakresie prawa kosmetycznego i wprowadzania produktów na rynek europejski.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram